Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.
Czytali temat:
Jacek Placek (6108 niezalogowanych)

()
Początkujacy
cieszę się
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
proponuje zamknac temat-wszystkie argumenty,systemy totalitarne itp zostały wykorzystane i wyczerpanePodsumowując- kazdy robi to co uwaza za stosowne
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
siko napisał:
nic z tych rzeczy prosze Pani
Pani ma widocznie wiecej kompleksow niz mi sie wydaje
i dlatego broni Pani tak zaciecie swoich bezsensownych "racji"
czy nie prosciej wyjsc do ludzi zamiast sie ukrywac za kromeczka?


Nie wiem za kogo sie uwazasz ale na pewno nie jestes osoba wyksztalcona. I nie mowie tego bezpodstawnie- w przeciwienstwie do Ciebie. Udowodnic Ci? Nikt w miare inteligentny, wyedukowany i kulturalny nie nazwalby czyichs racji bezsensowanymi. Kazdy ma swoja racje i zadna racja nie jest gorsza od innej.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mazesz mnie nazwac jak Ci sie podoba, nie robi to na mnie najmniejszego wrazenia
tym bardziej ze ani inteligencja ani wyksztalcenie nie jest tematem tych postow
Zgłoś wpis
16 Postów
Lukasz Mysliwiec
(ciufciaJah)
Bywalec
Zaczalem czytac ten interesujacy temat ale po 3 stronach dalem sobie spokoj. Jesli dobrze wiem (choc moge sie mylic) to nie ma w regulaminie zapisu "Masz pokazac swoja twarz , jesli w gierki slowne na forum z nami grasz!"
Tym bardziej jest to serwis MojaNiderlandia a nie "Kacik prawniczy. Prawo cywilne i karne. Czy klamca , klamie kiedy klamie? " Moze i ktos ma kompleksy, moze tak naprawde chcialby byc kims innym niz jest, moze podoba mu/jej sie "kromeczka" a moze poprostu nie chce sie pokazywac zeby ktos go nie rozpoznal. Sami widzicie to czego to prowadzi. juz sobie wyjezdzaja na psyche ,bo moja racja jest swieta i tyle. Dajcie sobie spokoj. Nie wprowadzajcie tutaj norm etycznych rodem z sejmu IV RP!!!

Jeszcze jedno.

Pamietajmy ze to jest internet a jaka jest najwieksza zaleta/wada tego wynalazku??

Anonimowosc.

No to zamykamy.... ?

Jah bless.
Zgłoś wpis
13 Posty
Joanna Has
(Jobe)
Bywalec
A ja dolaczylam doWas wczoraj,byla fotka (ta sama co w moim profilu NK) i dzis zmienilam foto,nie dlatego,ze wstydze sie siebie czy cenie swoja prywatnosc (skoro tu dolaczylam to po to,zeby podzielic sie swoimi myslami,opiniami,etc i przeczytac zdanie innych,ale....niestety i tu sa wscibscy,podgladacze,etc...czyt prostaki,ktore podniecaja sie moim postem nt roznic miedzy NL a Belgia.Juz dzisiaj doszly do mnie komentarze typu jedna pani drugiej pani...Szkoda,ze ci ludzie traca zapal na glupoty,a sami nie napisza swojego zdania w tym czy innym temacie....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a ja akurat popieram Pani wczorajszy post
i czego sie pani wstydzi?
a i tez Pania podgladalem
Zgłoś wpis
13 Posty
Joanna Has
(Jobe)
Bywalec
Chyba na forum jest ogolnie przyjete,ze sie tykamy
Thanks,nie wstydze sie ani siebie,ani nikogo,ale nie lubie plotkarstwa,kretactwa i paru innych naszych narodowych przywar... ktore niestety czesto kroluja na innych polonijnych forach...A dzis dowiedzialam sie,ze wlasnie tutaj pozwolilam sobie na wlasne przemyslenia....A wiec moze nie fotka najwazniejsza,ale wlasne zdanie,gdzie przedstawiamy swoje wlasne poglady liczac sie ze zdaniem innych....tolerancja
Zgłoś wpis
16 Postów
Lukasz Mysliwiec
(ciufciaJah)
Bywalec
Jobe podpisuje sie pod tym obiema rekami. Ale calosc coraz bardziej utwierdza mnie przekonaniu , ze gdzie jest masa polakow to musza byc styki. Jakis czas juz siedze w holandii , a pierwszy raz mieszkam na hotelu (ponad 50 polakow). Wyjechalem z polski , glownie ze wzgledu na stosunki miedzyludzkie bo mailem dosc ciaglej zawisci, nietolerancji i wpychania nosa w nie swoje sprawy , etc. A tu mam z tego poprawke :/ . Wszystkie narodowosci na obczyznie potrafia sie zgrac stworzyc pewien "zbor" , dlaczego my tego nie potrafimy ??????

Mam nadzieje ze nie zrobi sie taki syf na NM i bedzie to pierwszy krok do laczenia sie a nie dzielenia.
Zgłoś wpis
13 Posty
Joanna Has
(Jobe)
Bywalec
Dlaczego????Bo
1/Gdzie Polakow 2 tam 3 zdania
2/czesto Polak ci pomoze jak ci nie zaszkodzi....
To chyba juz nasze narodowe przywary,ale...dobra rada miej to w nosie i zyj swoim wlasnym zyciem,nie patrz na innych....CARPE DIEM,bo jak mialabym przejmowac sie czy rodakami czy innymi masciami to juz dawno osiwialabym.......
Zgłoś wpis


Bliżej nas